Press "Enter" to skip to content

Zespół “KATOSIE”

Jesteśmy Zespołem KATOSIE, działamy od 10 lat na scenie muzycznej.
Jesteśmy dziećmi, z dzielnicy Załęże, gdzie mimo ogromu przeszkód staramy się aby nie zostać „nikim”, staramy się pokazać, że dziecko z Załęża potrafi.
Nasze występy uczą nas jak radzić sobie z problemami, jak ciekawie pozytywnie zagospodarować czas aby się rozwijać bez nałogów i patologii.
Działalność rozpoczęliśmy w Szkole Podstawowej Nr 20 w Katowicach .
Repertuar zespołu jest zróżnicowany , opiekunem grupy jest Tomasz Pawluczuk.
Dzięki współpracy z Iroksaną (wokalistką śląskiej listy przebojów) nagraliśmy utwory o naszym Śląsku, mieście , o życiu , a do 3 piosenek ”Rytm Katowic”, ”Pomocna dłoń” i Nasze Śląskie”
dzięki zaproszeniu przez Iroxanę do udziału w projektach zrealizowaliśmy 3 teledyski.
Do naszych przebojów należy także utwór „My Kochamy Katowice”.
Dzięki wspólnej współpracy zespół bierze udział w wielu prestiżowych koncertach w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Pałacu Młodzieży w Katowicach ,na Rynku miasta Katowice, uroczystościach Telewizji TVS, w Domach Pomocy Społecznej, wspólne koncerty z Domach Dziecka, Hospicjum Cordis, w koncertach na dużych, małych salach a także w uroczystościach plenerowych- wszystko robimy bezpłatnie.
Prócz wyżej wymienionych piosenek wykonujemy taneczne wiązanki piosenek ludowych, Śląskich…”Poszła Karolinka”, „Szła dzieweczka” czy „Mix biesiadny”.

Więcej informacji: Z

Nasz facebook: więcej
Nasze youtube : więcej

Teledyski :

KATOSIE – “RYTM KATOWIC”
IROXANA I KATOSIE “NASZE ŚLĄSKIE”
IROXANA i KATOSIE “POMOCNA DŁOŃ”

KONTAKT Z ZESPOŁEM:

opiekun zespołu Tomasz Pawluczuk tel.605 068 227