Press "Enter" to skip to content

Nowy poziom atrakcji – Katowice Załęże Sprawdź

Nie wszyscy wiedzą, ale od połowy września 2020 roku, pomimo różnych przeciwności, jakie niesie ten rok, został otwarty nowy obiekt, by nieść mieszkańcom Katowic i aglomeracji Śląska, nowy poziom atrakcji.
Na ulicy Żelaznej, gdzie dawniej swoją siedzibę miał Mega Club, została otwarta strzelnica.

Obiekt, który znajduje się w samym sercu Śląska, by zaznaczyć swoją obecność i nawiązać do swoich korzeni, nazywa się STRZELNICA SILESIA SHOTGUN.

Jest to miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie może spróbować swoich sił w strzelectwie.
Dziedzina ta, postrzegana była jako atrybut wybranych grup społecznych, teraz powoli się to zmienia, a pracujący tam zespół chce udowodnić, że jest to sport dla każdego. Sport, który wymaga dyscypliny i skupienia, ale potrafi  w skuteczny sposób oderwać Cię od codzienności. Każdy kto choć raz spróbował wie, o czym mówimy 😊 a kto jeszcze nie miał okazji,  czas spróbować.

Na miejscu, wykwalifikowani instruktorzy, którzy z pasją podchodzą
do swojej pracy, każdego wprowadzą w tajniki użytkowania broni.

Na strzelnicy można znaleźć bardzo różnorodny asortyment, a jak okaże się, że nie ma jakiejś broni, powiedz o tym, obsługa będzie mieć to na uwadze, kompletując asortyment. 

W  ofercie strzelnica posiada również możliwość wynajmu pomieszczeń szkoleniowych,
a także niezastąpione, gdy brakuje Wam pomysłu na prezent  – KARTY PODARUNKOWE!

Wiemy, że ten rok i czasy jakie nastały nie sprzyjają różnym aktywnościom sportowym, ale pracownicy się nie  poddają  i są na miejscu  codziennie, zachęcamy by ich odwiedzić.

Oczywiście dbają i dokładają  wszelkich starań by na strzelnicy było bezpiecznie, mając na myśli bezpieczeństwo korzystania z broni oraz to sanitarne, tak ważne w tych czasach. 

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej https://strzelnica-katowice.pl/

oraz do śledzenia  fanpage https://www.facebook.com/StrzelnicaShotgun/ gdzie na bieżąco umieszczane są aktualności związane z promocjami i innymi atrakcjami dla Was! 

Poczuj się wyjątkowo! Sprawdź się! I Sprawdź Strzelnicę ! Zapraszamy.

Ps. Do 31.12.2020 10% zniżki z ulotką !  Ulotka do pobrania TUTAJ