Praca na Witosa

Oceń

PRACA.
Kolejna osoba poszukiwana do naszego zespołu!

na stanowisko Kasjer/Sprzedawca na Stacja Paliw MOYA Katowice ul. Obroki 52

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika.
Uczciwe warunki zatrudnienia ( praca na podstawie umowy o prace lub umowę zlecenie ).
Pakiet profesjonalnych szkoleń
Dodatkowe benefity dla pracowników: systemy premiowe, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki
Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
Aktywna sprzedaż towarów
Dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

Wymagania:
Poszukujemy ludzi pracowitych, uczciwych, odpowiedzialnych, energicznych, pozytywnie nastawionych do życia. Lubiących kontakt z ludźmi.
Mile widziana książeczka Sanepidowska ( możliwość zrobienia badań przed zatrudnieniem)

Kontakt:
Magdalena Sroczyńska
tel. 512509180

CV prosimy wysyłać na adres
moyaobroki@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)