UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA RYNGRAFÓW

Oceń

W środę, 19.09.2017 r. w naszej szkole odbyło się pierwsze
po wakacjach spotkanie z rodzicami.

Przed zebraniami odbyła się w auli szkolnej miła uroczystość. Rada Rodziców oraz Fundacja „Rodzice Dzieciom” uhonorowały tych, którzy nieustająco i nieprzerwanie działają dla dobra uczniów naszej szkoły i od wielu lat wspierają szkołę w jej działalności.

Są to:
Przyjaciel Szkoły – radny miasta Katowice – pan Józef Zawadzki
Najaktywniejsi Rodzice – pani Iwona Gadomska – Dysy oraz pani Izabela Ignaszak.
Wyrazy uznania usłyszała również pani Halina Brzdąk, która niestrudzenie dba o to, aby nasi uczniowie jedli dobrze i zdrowo oraz pan Mariusz Hetman – Przewodniczący Rady Rodziców.

W podziękowaniu za lata pracy na rzecz naszej szkoły Wiceprzewodniczący Rady Rodziców – pan Marcin Waszczuk wręczył zasłużonym pamiątkowe ryngrafy. Zebrani w auli rodzice i nauczyciele oklaskami wyrazili podziękowanie nagrodzonym.